Обележен дан најстарије школе у златиборском округу

1. У присуству великог броја ученика, родитеља и представника локалне заједнице обележен је 165. рођендан наше школе. Играло се, певало, рецитовало и глумило у пригодном програму, који су припремили ученици и запослени у школи.

Директорка школе, Ана Ристановић, је напоменула да морамо наставити да чувамо богату традицију која је изграђена за ових 165 година и да све што се у школи ради, ради се само у интересу ученика и позвала све присутне да нам се придруже и да подрже нашу борбу да сваким даном деца буду образованија, паметнија и васпитанија.

Она је цитирајући нашег прослављеног академика, Матију Бећковића, истакла да је „човек висок онолико колико се погиње да помогне другима“, што би требао да буде и наш задатак да нам деца буду висока у срцу, велика у души и мудра у речима.

Гости су прославу напустили са осмехом, и према њиховим речима, пуни прелепих утисака.

Обележена Дечија недеља