Наградно путовање

У оквиру Тима за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања у нашој школи организована је превентивна активност – конкурс на тему „Свога друга/другарицу поштуј сваког трена, добра дела/постигнућа биће награђена“.
У старијим разредима, својим лепим понашањем награду је освојило одељење 5/1, одељењског старешине Милице Шукиловић. Ученици су награђени излетом у Мокру Гору.
Излет је реализован у среду 11.09.2024. уз велико задовољство награђених ученика. Уз наставника руског језика, Мирослава Јанковића, који је имао улогу туристичког водича, боравак у Мокрој Гори је послужио да се науче значајне чињенице о Мокрој Гори и њеној историји.
Одељењски старешина Милица Шукиловић похвалила је ученике за њихово целокупно понашање, али и ову активност и препознала је као изузетно корисну и подстицајну.
Драго нам је што ће овај дан нашим ученицима остати у лепој успомени и надамо се да ћемо и даље имати много разлога да будемо поносни на њих.

Пласман ученика наше школе на Републичко такмичење у стоном тенисуОбележена Дечија недеља